Nowy człowiek w Google Polska

Dyrektor zarządzający sieci Ad.net - Adam Kwaśniewski - przechodzi do biura Google Polska. Jego funkcję przejmuje Krzysztof Łada, do tej pory pełniący funkcję dyrektora sieci Adclick. Oficjalne otwarcie polskiej placówki Google nastąpi do końca stycznia 2006 r.

Jak się nieoficjlanie dowiedzieliśmy, problemy z rekrutacją do polskiego biura Google to już przeszłość. Krajowy zespół już powstał. Od stycznia będą w nim pracować 3 osoby. Jednym z jego członków jest Adam Kwaśniewski, dyrektor zarządzający sieci Ad.net, który w grupie CR Media pozostanie do połowy grudnia br.

Oficjalne otwarcie biura ma nastąpić do końca stycznia 2006 roku. W tej chwili finalizowane są kwestie formalne w głównej siedzibie spółki w Kalifornii.

Na miejscu Adama Kwaśniewskiego na czele Ad.netu stanie Krzysztof Łada, dotychczas pełniący funkcję dyrektora sieci Adclick. Ta informacja jest jeszcze przedwczesna - skomentował Krzysztof Łada - Póki co nie objąłem jeszcze żadnego nowego stanowiska. Ciągle pracuję w Adclicku. Tym samym nie chciałbym komentować żadnych informacji związanych ze zmianami w Adnecie.