Nowy członek zarządu Bankier.pl S.A.

Maciej Klepacki został nowym Członkiem Zarządu Spółki Bankier.pl. Będzie on nadzorował komunikację marketingową oraz obszar relacji inwestorskich Spółki.

"W ostatnim czasie widzimy bardzo duże zainteresowanie spółką. Bankier.pl S.A. już od dwóch lat jest notowany na GPW w Warszawie, niemniej jednak to właśnie najbliższe miesiące będą bardzo aktywne dla całego zarządu, głównie z racji na fakt rozpoczętego niedawno procesu poszukiwania inwestora strategicznego. Cieszę się, że wnosząc swoje kompetencje i doświadczenie do zarządu mogę wzmocnić pozycję spółki w tym obszarze." - mówi Maciej Klepacki.

Maciej Klepacki od ponad 6 lat obecny jest zawodowo na rynku mediów. Od 2006 roku w Bankier.pl S.A. pełnił funkcję Marketing Managera, a następnie Dyrektora Marketingu i PR. W poprzednich latach odpowiedzialny był za planowanie i zakup mediów w domu mediowym Starcom MediaVest Group, gdzie pracował m.in. dla takich klientów jak Coca Cola Poland i Kompania Piwowarska. W latach 2002-2004 na stanowisku Menedżera Projektów w ramach Instytutu Zarządzania i Klubu MBA zorganizował kilkadziesiąt warsztatów, seminariów i konferencji dla kadry menedżerskiej polskich przedsiębiorstw ze szczególnym uwzględnieniem sektora finansowego i ubezpieczeniowego.

Jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Dyplomacji w Prywatnej Wyższej Szkole Businessu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie.