Nowy Sport od Wirtualnej Polski

Serwis sportowy sport.wp.pl zmienił szatę graficzną, nawigację oraz dodał nowe działy. Ma być platformą wszystkich serwisów sportowych dostępnych na portalu.

Jak czytamy w komunikacie, twórcom serwisu sport.wp.pl zależało na zintegrowaniu wszystkich sportowych treści znajdujących się na portalu.

- W osobnych oknach prezentujemy aktualności związane z najpopularniejszymi dyscyplinami. Dokładnie przemyślany system odnośników pozwala internautom w kilka chwil przenieść się w dowolne miejsce witryny- mówi Grzegorz Chodkowski, koordynator serwisu Sport w Wirtualnej Polsce.

W skład sportowego serwisu WP wchodzą witryny tematyczne, jak formula1.wp.pl, okolicznościowe- transat650.wp.pl, intelracing.wp.pl, poświęcone sportom ekstremalnym- extrema.wp.pl oraz serwisy związane z najpopularniejszymi ligami w Polsce: Orange Ekstraklasy- ekstraklasa.wp.pl i Ekstraligi Żużlowej- ekstraliga.wp.pl.

Nowa odsłona sport.wp.pl

Nowa odsłona sport.wp.pl

Serwisy sportowe cieszą się dużą popularnością wśród internautów, stąd nie dziwią wprowadzane zmiany. Pod koniec sierpnia ruszyła także nowa wersja Sport.pl od Gazeta.pl.

W kategorii Sport w sierpniowym Megapanelu PBI/Gemius serwisy sportowe WP znalazły się na 2. miejscu z zasięgiem 13,30% za serwisami Onetu (zasięg- 22,85%), a przed Sport.pl (8,28%).

http://sport.wp.pl