Nowy Sport od Wirtualnej Polski

Serwis sportowy sport.wp.pl zmienił szatę graficzną, nawigację oraz dodał nowe działy. Ma być platformą wszystkich serwisów sportowych dostępnych na portalu.

Jak czytamy w komunikacie, twórcom serwisu sport.wp.pl zależało na zintegrowaniu wszystkich sportowych treści znajdujących się na portalu.

- W osobnych oknach prezentujemy aktualności związane z najpopularniejszymi dyscyplinami. Dokładnie przemyślany system odnośników pozwala internautom w kilka chwil przenieść się w dowolne miejsce witryny- mówi Grzegorz Chodkowski, koordynator serwisu Sport w Wirtualnej Polsce.

W skład sportowego serwisu WP wchodzą witryny tematyczne, jak formula1.wp.pl, okolicznościowe- transat650.wp.pl, intelracing.wp.pl, poświęcone sportom ekstremalnym- extrema.wp.pl oraz serwisy związane z najpopularniejszymi ligami w Polsce: Orange Ekstraklasy- ekstraklasa.wp.pl i Ekstraligi Żużlowej- ekstraliga.wp.pl.

Nowy Sport od Wirtualnej Polski

Nowa odsłona sport.wp.pl

Serwisy sportowe cieszą się dużą popularnością wśród internautów, stąd nie dziwią wprowadzane zmiany. Pod koniec sierpnia ruszyła także nowa wersja Sport.pl od Gazeta.pl.

W kategorii Sport w sierpniowym Megapanelu PBI/Gemius serwisy sportowe WP znalazły się na 2. miejscu z zasięgiem 13,30% za serwisami Onetu (zasięg- 22,85%), a przed Sport.pl (8,28%).

http://sport.wp.pl