Nowy CEO w Adv.pl

Magdalena Surowiec została powołana na stanowisko CEO agencji interaktywnej Adv.pl wchodzącej w skład grupy kapitałowej Grupa ADV SA.

"Zarówno jej doświadczenie zawodowe jak i wykształcenie pozwalają nam mieć pewność, że wybór Magdaleny na CEO Adv.pl był dobrą decyzją. Nie bez znaczenia jest także fakt, że Magdalena Surowiec pracuje z nami już od 9 lat i doskonale zna firmę oraz jej zespół" - powiedział Rafał Dziedzic, prezes zarządu Grupy ADV.

Magdalena Surowiec jest jedną z najbardziej znaczących osób w Adv.pl niemal od początku istnienia spółki. Zajmowała m.in. stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Zarządzania Jakością. Pełniąc funkcję Project Manager Directora zarządzała projektami Philip Morris Polska, kluczowego klienta Adv.pl.

Nowy CEO w Adv.pl

Ponadto Magdalena Surowiec stworzyła oraz dbała o rozwój zespołu Project Managerów. Od 2008 roku była Production and Creation Department Directorem zarządzającym Departamentem Produkcji i Kreacji, któremu podlegały takie działy, jak: Dział Technologii, Dział Video & Motion, Dział Usability oraz Dział Kreacji.

Magdalena Surowiec ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, zdobywając specjalizację z Zarządzania przedsiębiorstwem oraz studia podyplomowe w Poznaniu związane z komunikacją w biznesie.