Nowy CEO w Adv.pl

Magdalena Surowiec została powołana na stanowisko CEO agencji interaktywnej Adv.pl wchodzącej w skład grupy kapitałowej Grupa ADV SA.

"Zarówno jej doświadczenie zawodowe jak i wykształcenie pozwalają nam mieć pewność, że wybór Magdaleny na CEO Adv.pl był dobrą decyzją. Nie bez znaczenia jest także fakt, że Magdalena Surowiec pracuje z nami już od 9 lat i doskonale zna firmę oraz jej zespół" - powiedział Rafał Dziedzic, prezes zarządu Grupy ADV.

Magdalena Surowiec jest jedną z najbardziej znaczących osób w Adv.pl niemal od początku istnienia spółki. Zajmowała m.in. stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Zarządzania Jakością. Pełniąc funkcję Project Manager Directora zarządzała projektami Philip Morris Polska, kluczowego klienta Adv.pl.

Ponadto Magdalena Surowiec stworzyła oraz dbała o rozwój zespołu Project Managerów. Od 2008 roku była Production and Creation Department Directorem zarządzającym Departamentem Produkcji i Kreacji, któremu podlegały takie działy, jak: Dział Technologii, Dział Video & Motion, Dział Usability oraz Dział Kreacji.

Magdalena Surowiec ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, zdobywając specjalizację z Zarządzania przedsiębiorstwem oraz studia podyplomowe w Poznaniu związane z komunikacją w biznesie.