Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nowoczesne Zarządzanie - zdobądź klienta z kolejnym numerem magazynu B2B

Dostępny jest nowy numer bezpłatnego magazynu B2B wydawanego przez Comarch - "Nowoczesne Zarządzanie". Na stu stronach wydawnictwa najlepsi konsultanci Sektora ERP firmy Comarch oraz zaproszeni eksperci prezentują zagadnienia związanie z głównymi tematami tego numeru, który poświęcony jest technikom i technologiom wspierającym walkę o klienta.

Informacja prasowa: Comarch

E-mailingi, Cookies, , spersonalizowane reklamy i oferty, odpowiedni dobór słów, zapachów, programów lojalnościowych, zadbanie o sprzedaż wielokanałową, e-sklepy, infolinie - bez tego dziś nie można funkcjonować w biznesie.

- O tym, że niełatwo być klientem w dzisiejszym świecie nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Badania jasno pokazują, że im więcej opcji do wyboru mamy, tym częściej nie wybieramy niczego. Sztuką w biznesie jest zatem nie rozdmuchanie oferty do granic możliwości, ale przekonanie klienta, że nasz produkt jest najlepszy. Jak to zrobić? Podpowiedzi szukajcie w najnowszym numerze "Nowoczesnego Zarządzania" - mówi Łukasz Majewski, redaktor naczelny magazynu "Nowoczesne Zarządzanie".

Najnowszy numer magazynu można przeczytać z poziomu strony internetowej www.NZ.Comarch.pl

Zawartość numeru:

  • artykuł Zachowania polskich konsumentów A.D. 2013, z którego dowiecie się Państwo, że śledzenie aktualnych trendów konsumenckich pozwala osiągnąć rynkowy sukces;

  • tekst Sztuka wyboru pokazujący metody odpowiedniego zaprezentowania oferty, które zachęcą klienta do zakupu;

  • materiał Nie denerwuj się, kochanie, który wskazuje, że na skuteczność sprzedaży wpływają nie tylko parametry oferty, ale także język użyty do opowiadania o niej;

  • artykuł o narzędziach BI w służbie budowania relacji z klientem i lepszego zrozumienia jego potrzeb;

  • tekst Bez mobile ani rusz pokazujący, że możliwość pracy w każdym miejscu i czasie przynosi zyski;

  • materiał Wiele elementów, jeden decydujący, który udowadnia, że dzięki systemowi klasy ERP można szybko zmienić kurs firmy z przetrwania na rozwój;

  • poradnik radzenia sobie z Technostresem - znakiem naszych czasów;

  • prezentacje Aplikacji przyszłości.

"Nowoczesne Zarządzanie" dwa razy w roku dostarcza przedsiębiorcom praktycznych informacji i wskazówek, które pozwalają usprawnić każdy biznes. Głównym celem wydawnictwa jest dzielenie się z czytelnikami wiedzą i doświadczeniem biznesowym. Artykuły skupiają się na takich zagadnieniach, jak zarządzanie firmą, nowoczesne technologie, finansowanie, e-commerce, przedsiębiorczość oraz komunikacja.