Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nowi partnerzy Interia.pl

Interia.pl stosuje nową strategię na wzbogacenie swojego portalu. Rozpoczyna alianse z kolejnymi atrakcyjnymi serwisami tematycznymi. W ciągu ostatnich dni współpracę z portalem nawiązał serwis Megapliki.pl, serwis z blogami publicystów Salon24.pl oraz producent niemieckiej gry Travian. Interia.pl uruchamia także coraz więcej własnych serwisów pod oddzielnymi domenami, właśnie dołączyła do nich witryna z plotkami Pomponik.pl.

W ciągu ostatnich miesięcy do zasobów Interii dołączyły m.in. serwisy Pytamy.pl oraz Podaj.Net.

Interia.pl uruchamia również coraz więcej własnych przedsięwzięć m.in. Poboczem.pl oraz Zrobie.To, a także radio internetowe "Radio Bez Kitu". Niedawno pojawił się również serwis plotkarski Pomponik.pl, który przypomina tego typu witryny należące do portali o2.pl oraz Gazeta.pl.

W tym tygodniu portal ogłosił nawiązanie współpracy z serwisem Megapliki.pl, który wg Megapanelu miał w lutym 141 tys. użytkowników (real users) i zasięg na poziomie 1,06%. - Wsparcie ze strony jednego z największych w Polsce portali internetowych z pewnością przełoży się na większą oglądalność samego serwisu. Dodatkowo zyskujemy większe możliwości, dzięki tak dużemu partnerowi, jakim jest Interia.pl - mówi Tomasz Świegoda, jeden z założycieli Megaplików. Interia.pl nie jest właścicielem Megapliki.pl jak pisały niektóre serwisy.

Współpraca z Salon24.pl polega na wymianie barterowej -Niektóre teksty z Salonu będą ukazywać się na stronach Interii. W zamian za to Salon24 będzie promowany przez naszych partnerów.- pisze na swoim blogu znany publicysta Igor Janke, właściciel Salonu 24.

Travian to gra strategiczna online. Interia.pl jest wyłącznym partnerem firmy Travian GmbH w Polsce.

Jak wynika z badania Megapanel PBI/Gemius portal Interia.pl miał w lutym 6 mln 680 tys. użytkowników (real users) i zasięg 49,93%, co zapewniło mu 5 miejsce w rankingu najpopularniejszych polskich witryn pod względem zasięgu.