Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nowi eksperci na Forum - wszystko o antywirusach i firewallach

W najbliższy poniedziałek zespół dyżurujących na naszym Forum ekspertów powiększy się o dwie nowe osoby - Iwonę Koźlik, specjalistkę ds. programów antywirusowych oraz Bartłomieja Moczulskiego, specjalistę ds. firewalli. Nasi nowi eksperci są pracownikami firmy Dagma, zajmującej się dystrybucją systemów ochrony antywirusowej i bezpieczeństwa danych.

Iwona Koźlik będzie dyżurowała na Forum w każdy poniedziałek, w godzinach od 13.00 do 16.00. Nasz ekspert z pewnością będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, dotyczące programów antywirusowych - pomoże Wam na przykład rozwiązać najczęstsze problemy, czy wybrać odpowiedni dla Waszych potrzeb i możliwości finansowych program AV. Iwona Koźlik od dwóch lat jest kierownikiem działu technicznego Dagmy - od 5 lat pracuje w branży systemów antywirusowych. Pytania do eksperta prosimy publikować w tym forum.

Od 10.00 do 13.00 trwać będą z kolei poniedziałkowe dyżury Bartłomieja Moczulskiego - specjalisty ds. firewalli. Jesteśmy przekonani, że nasz ekspert będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, dotyczące oprogramowani typu firewall oraz udzielić Wam porad związanych z prawidłowym zabezpieczaniem komputera. Bartłomiej Moczulski jest ekspertem Dagmy w dziedzinie systemów firewallowych i filtrowania treści. Pytania do eksperta prosimy publikować w tym forum.

Gorąco zapraszamy do dyskusji! Wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w spotkaniach z ekspertami przypominamy, że prawo publikacji na Forum własnych pytań i wypowiedzi uzyskuje się po uprzedniej rejestracji.