Nowi eksperci na Forum - wszystko o antywirusach i firewallach

W najbliższy poniedziałek zespół dyżurujących na naszym Forum ekspertów powiększy się o dwie nowe osoby - Iwonę Koźlik, specjalistkę ds. programów antywirusowych oraz Bartłomieja Moczulskiego, specjalistę ds. firewalli. Nasi nowi eksperci są pracownikami firmy Dagma, zajmującej się dystrybucją systemów ochrony antywirusowej i bezpieczeństwa danych.

Iwona Koźlik będzie dyżurowała na Forum w każdy poniedziałek, w godzinach od 13.00 do 16.00. Nasz ekspert z pewnością będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, dotyczące programów antywirusowych - pomoże Wam na przykład rozwiązać najczęstsze problemy, czy wybrać odpowiedni dla Waszych potrzeb i możliwości finansowych program AV. Iwona Koźlik od dwóch lat jest kierownikiem działu technicznego Dagmy - od 5 lat pracuje w branży systemów antywirusowych. Pytania do eksperta prosimy publikować w tym forum.

Od 10.00 do 13.00 trwać będą z kolei poniedziałkowe dyżury Bartłomieja Moczulskiego - specjalisty ds. firewalli. Jesteśmy przekonani, że nasz ekspert będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, dotyczące oprogramowani typu firewall oraz udzielić Wam porad związanych z prawidłowym zabezpieczaniem komputera. Bartłomiej Moczulski jest ekspertem Dagmy w dziedzinie systemów firewallowych i filtrowania treści. Pytania do eksperta prosimy publikować w tym forum.

Gorąco zapraszamy do dyskusji! Wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w spotkaniach z ekspertami przypominamy, że prawo publikacji na Forum własnych pytań i wypowiedzi uzyskuje się po uprzedniej rejestracji.