Nowe taryfy Netii

Netia wprowadza nowe taryfy na połączeniach w liniach analogowych oraz linii ISDN.

Dla klientów korzystających z linii analogowych zostały przygotowane trzy pakiety taryfowe. W taryfie „spokojnej” abonament będzie kosztował 19 zł netto, „praktycznej” – 30 zł netto, a „rozmownej” – 40 zł netto. Użytkownicy linii ISDN będą mieli do wyboru dwa pakiety w zależności od ilości łączy – „wszechstronny” (dostęp podstawowy 2B+D) za 46 zł netto lub „profesjonalny” (dostęp pierwotny 30B+D) za 700 zł netto.

Pakiety różnią się wysokością abonamentu oraz kosztami rozmów lokalnych. Przez cały tydzień pomiędzy godz.8.00 a 18.00 za połączenia lokalne w taryfie „spokojna” abonent płaci za 3 min. 57 gr, w „praktycznej” – 30 gr a „rozmownej” – 25 gr. Po godzinie 18. impuls jest naliczany co 6 minut. Pozostałe opłaty (za połączenia międzystrefowe, międzynarodowe, do sieci komórkowych i z Internetem) będą jednakowe we wszystkich pakietach. Opłaty za wszystkie połączenia oprócz połączeń lokalnych i do Internetu będą naliczane za każdą rozpoczętą minutę.

„Jedynym celem wprowadzenia nowych taryf jest zaoferowanie klientom Netii bardziej przejrzystego i zunifikowanego systemu opłat” - wyjaśnia Małgorzata Brańska z biura prasowego Netii.

Od dzisiaj Netia oferuje swoim nowym klientom wyłącznie nowe pakiety. Dotychczasowi klienci mogą pozostać przy wybranych przez nich taryfach zielonej, niebieskiej, promocyjnej lub zmienić taryfy na jeden z nowych pakietów.