Nowe serwisy MTV Networks Polska

Działają już dwa nowe serwisy internetowe MTV Networks Polska: nick.com.pl oraz vh1.pl

Od czerwca dostępne są dwa nowe serwisy MTV Networks Polska: adresowany do dzieci i młodzieży interaktywny serwis nick.com.pl oraz odświeżona wersja serwisu internetowego telewizyjnej stacji muzycznej VH1 Polska.

Nick.com.pl to interaktywny serwis stworzony na potrzeby wchodzącego w lipcu na polski rynek amerykańskiego programu telewizyjnego Nickelodeon. Na młodych internautów czekają m. in: opisy ramówki telewizyjnej i programów dla dzieci, interaktywne gry i zabawy, możliwość skorzystania z opcji Karaoke, stworzenia własnej galerii itp.

Serwis vh1.pl powstał w oparciu o autorski system zarządzania treścią, który wcześniej wdrożony został w innych serwisach MTV w Polsce: mtv.pl, viva-tv.pl i comedycentral.pl. Celem serwisu jest budowanie interaktywnej komunikacji pomiędzy stacją a jej młodymi widzami. Nowinki, plotkami z muzycznego świata, notowania z list przebojów, praktyczne porady dotyczące mody i wizerunku stanowią zawartość serwisu.

Serwisy stworzyła agencja interaktywna Zjednoczenie.com.

W kwietniowym rankingu serwisów tematycznych Megapanelu PBI/Gemius żadna z innych stron należących do MTV Network Polska nie znalazła się w pierwszej dwudziestce.