Nowe plany taryfowe NOM

Od 1 marca Niezależny Operator Międzystrefowy wprowadza istotne zmiany w swojej ofercie. NOM proponuje trzy plany taryfowe dostosowane do potrzeb trzech typów klientów korzystających z usług telekomunikacyjnych.

Nowe plany taryfowe obejmują wszystkie usługi głosowe świadczone przez NOM, czyli usługi połączeń międzystrefowych i międzynarodowych, usługi wdzwaniane realizowane za pomocą numeru dostępowego - międzynarodowe i do sieci komórkowych w kraju i zagranicą.

We wszystkich trzech nowych planach - Tele 1044, Biznes 1044 i Korpo 1044, obniżone zostały ceny połączeń międzystrefowych. Plan Taryfowy Tele 1044 dedykowany jest do klientów indywidualnych. Charakteryzuje się brakiem opłaty minimalnej, 30 sekundowym naliczaniem, oraz m.in. specjalną taryfą nocną w połączeniach międzystrefowych (22.00-6.00), gdzie koszt minuty wynosi 14 groszy.

Plan Taryfowy Biznes 1044 i Korpo 1044 są przygotowane z myślą o klientach biznesowych. Wszystkie połączenia rozliczane są w czasie rzeczywistym już od pierwszej sekundy i nie występują w nich opłaty za rozpoczęcie połączenia. Plan Taryfowy Biznes 1044 dedykowany jest dla mniejszych firm. Opłata minimalna została wynosi 30 zł. Plan Taryfowy Korpo 1044 skierowana do dużych korporacji, charakteryzuje się niższymi cenami za minutę, a opłata minimalna została ustalona na poziomie 1500 zł.

Wszystkie plany taryfowe oferują nowe stawki za połączenia międzynarodowe. Na przykład stawka netto za 1 min, połączenia z Niemcami w planie taryfowym Korpo 1044 będzie kosztować 0,86 zł., a minuta połączenia ze Stanami Zjednoczonymi 1,18 zł.