Nowe.multimedialne.wiadomości.onet.pl

Serwis informacyjny Onet.pl występuje w nowej, bardziej multimedialnej formie. Internauci będą teraz mogli korzystać z materiałów przygotowanych przez redakcję TVN 24. Oczywiście ci, z szerokopasmowym dostępem do internetu.

Na stronie głównej serwisu Wiadomości po prawej stronie pojawiają się odnośniki do materiałów telewizyjnych. Poniżej zaś odnośniki, obok których umieszczane są symbole informujące o tym, jakie multimedialne treści są dostępne dla prezentowanych tematów. Nawigacja jest bardziej intuicyjna, dzięki czemu odnalezienie pożądanych przez użytkowników treści jest prostsze.

Obok zwiększenia porcji multimedialnych treści pojawiły się inne zmiany. Dotychczas wydzielony serwis tytułów prasowych "Kiosk" został przyłączony do Wiadomości. Sam "Kiosk" zaś zostanie zasilony nowymi tytułami: na początku przyszłego tygodnia trafi tam Ozon, a z początkiem sierpnia Przekrój. Dotychczas Onet.pl prezentowal materiały z Polityki, Tygodnika Forum, Tygodnika Powszechnego, Gazety Polskiej, Przeglądu, Tygodnika Solidarność, Znaku i Więzi.

Według kwietniowych wyników badań Megapanel PBI/Gemius z serwisów informacyjnych skorzystało 7,5 miliona polskich internautów. Aż 64 proc. spośród nich (4,9 miliona osób) skorzystało z serwisu Wiadomości na portalu Onet.pl. Spędzili tam w sumie 6,4 miliona godzin. Średni czas na użytkownika wyniósł 1 godzinę i 19 minut.

Redakcja Onet.pl zachęca użytkowników do dzielenie się uwagami o nowym serwisie Wiadomości. Sygnał, że prace trwają.

Zobacz również: Onet odświeża stronę główną.