Nowe, liczne TelePakiety TP S.A.

TP S.A. wprowadza od 6 maja nową ofertę taryfową TelePakiety TP, obejmującą 14 pakietów zróżnicowanych pod względem opłat abonamentowych i wielkości rabatów. Oferta kierowana jest do klientów biznesowych.

Oferta TelePakiety TP zawiera specjalny system rabatowy, obejmujący różne wysokości abonamentu i rabaty na połączenia lokalne, międzystrefowe oraz komórkowe. Rabaty dochodzą do 20%. Oferta, w odróżnieniu od dotychczasowej propozycji Telekomunikacji Polskiej, obejmuje wszystkie linie telefoniczne klienta, a nie jak dotychczas jedynie wybrane.

W skład TelePakietów TP wchodzą ponadto, bez dodatkowych opłat i potrzeby aktywacji, cztery dodatkowe usługi: poczta głosowa, przekierowanie połączeń, połączenie oczekujące i połączenie trójstronne.

TP SA wydzieliła trzy grupy TelePakietów: TELEPAKIETY TP 300+,TELEPAKIETY TP 1000+ i TELEPAKIETY TP 2500+.Każda zawiera po trzy opcje abonamentowe z różnymi wielkościami rabatów. Daje to dziewięć dostępnych od 6 maja taryf, ale dodatkowo, niezależnie od TelePakietów, Telekomunikacja Polska oferuje pięć pakietów rabatowych z upustami dochodzącymi do 20% na wszystkie połączenia międzystrefowe. W sumie, w ramach nowego cennika otrzymujemy – jak przyznaje sama TP S.A. - „aż 14 specjalnie pogrupowanych pakietów”. Szczegóły oferty TP S.A. ma przedstawić wkrótce.