Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nowe boty na GG

Viva Polska jako pierwsza telewizja muzyczna w Polsce uruchomi we współpracy z Gadu-Gadu swojego chat bota. Już wkrótce powstaną również boty MTV Polska i portalu wideo s2o.tv (switch2one.tv).

Chat bot jest oprogramowaniem przypisanym do danego numeru GG, które "odpowiada" na komendy wpisywane przez internautów. Użytkownik Gadu-Gadu, który doda do swojego komunikatora numer GG:9966, będzie mógł otrzymać informacje o wszystkim, co aktualnie dzieje się na antenie stacji Viva Polska - premierach programów, teledyskach, listach przebojów czy o prezenterach stacji.

Jak na razie jednak, po wpisaniu w GG np. komendy "NEWSY", otrzymamy od chat bota Vivy odpowiedz w postaci linku do stronyhttp://www.viva-tv.pl/newsy.htm. W zamierzeniu chat bot Vivy ma stać się bogatym źródłem informacji i nie tylko.

Aplikacja ma również przyjmować od użytkowników uwagi zarówno na temat stacji, jak również rzeczy, które są dla nich ważne, i o których chcą rozmawiać.

Nowe boty na GG

Chat bot Viva Polska to pierwszy bot, który uruchomiła MTV Networks Polska wspólnie z GG Network S.A.. Już wkrótce powstaną również boty MTV Polska i portalu wideo s2o.tv (switch2one.tv).

Przypomnijmy, że niedawno do spółki GG Network dołączyli twórcy popularnego bota informacyjnego o nazwie Infobot. Nie brali oni jednak udziału w tworzeniu bota dla Vivy.