Nowe boty na GG

Viva Polska jako pierwsza telewizja muzyczna w Polsce uruchomi we współpracy z Gadu-Gadu swojego chat bota. Już wkrótce powstaną również boty MTV Polska i portalu wideo s2o.tv (switch2one.tv).

Chat bot jest oprogramowaniem przypisanym do danego numeru GG, które "odpowiada" na komendy wpisywane przez internautów. Użytkownik Gadu-Gadu, który doda do swojego komunikatora numer GG:9966, będzie mógł otrzymać informacje o wszystkim, co aktualnie dzieje się na antenie stacji Viva Polska - premierach programów, teledyskach, listach przebojów czy o prezenterach stacji.

Jak na razie jednak, po wpisaniu w GG np. komendy "NEWSY", otrzymamy od chat bota Vivy odpowiedz w postaci linku do stronyhttp://www.viva-tv.pl/newsy.htm. W zamierzeniu chat bot Vivy ma stać się bogatym źródłem informacji i nie tylko.

Aplikacja ma również przyjmować od użytkowników uwagi zarówno na temat stacji, jak również rzeczy, które są dla nich ważne, i o których chcą rozmawiać.

Nowe boty na GG

Chat bot Viva Polska to pierwszy bot, który uruchomiła MTV Networks Polska wspólnie z GG Network S.A.. Już wkrótce powstaną również boty MTV Polska i portalu wideo s2o.tv (switch2one.tv).

Przypomnijmy, że niedawno do spółki GG Network dołączyli twórcy popularnego bota informacyjnego o nazwie Infobot. Nie brali oni jednak udziału w tworzeniu bota dla Vivy.