Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nowa wersja systemu BanerNews

Do pobrania jest już nowa wersja przydatnej i bezpłatnej aplikacji, która łączy w sobie wiele funkcji na co dzień używanych przez internautów. BanerNews to zarówno system informacyjny, jak i praktyczny komunikator.

Za pomocą programu można otrzymywać na bieżąco najświeższe informacje z różnych dziedzin życia. W kanałach systemu pojawia się dziennie około 500 nagłówków z dzienników zarówno polskich jak i zagranicznych oraz tych, które nie ukazują się w formie papierowej. W sekcji komputery, Internet, media dostępne są także informacje pochodzące z redakcji wydawnictwa IDG, do którego należy także magazyn Internet Standard. BannerNews oferuje także płynny dostęp do notowań giełdowych, które można ustawić tak, aby w sposób ciągły przewijały się w dowolnym miejscu ekranu.

Nowa wersja programu aspiruje także do roli rozbudowanego komunikatora. Umożliwiono zdefiniowanie w nim kont pocztowych, dzięki czemu szybko dowiadujemy się o otrzymanych e-mailach. Program wyposażono również w nowy system wysyłania SMS'ów, oraz w możliwość komunikowania się z użytkownikami popularnych programów Gadu-Gadu oraz ICQ. Nowy chat w jaki wyposażono aplikację, wyposażony w trzy zakładki, nawiązuje do biznesowej roli aplikacji. Jedna z zakładek chata stanowi bowiem interaktywną bazę danych firm i osób świadczących usługi. Zarejestrować może się w niej każdy prowadzący jakąkolwiek działalność czy to usługową czy też handlową lub produkcyjną. Nie musi posiadać NIP’u czy REGON’u. Ideą programu jest bowiem umożliwienie bezpośredniej komunikacji pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami systemu a osobami odpowiedzialnymi za obsługę klienta po stronie firmy. Zarówno rejestracja jak i korzystanie z katalogu biznesowego są bezpłatne. W nowej wersji BannerNews uporządkowano sposób wyszukiwania, kształtując je na zasadzie drzewka, co ułatwić ma odnalezienie szukanej firmy.