Nowa strona główna Interii

Od kilku miesięcy Interia pracuje nad nową "jedynką". Obecną uznała za przestarzałą. Na ostateczny wygląd strony mogą mieć wpływ sami użytkownicy portalu przesyłając swoje sugestie czy zgłaszając problemy.

Górny pasek z zakładkami przeżył remanent od podstaw. Nowa belka do nawigacji jest bardziej przejrzysta. Inną wagę twórcy strony głównej Interii nadali sekcjom "Fakty dnia" i "Warto zobaczyć", które w nowej wersji zamieniły się miejscami.

Użytkownicy portalu są zachęcani do zapoznania się z wygladem nowej strony poprzez odnośniki obecne na dotychczasowej stronie głównej czy pod treścią wiadomości przesyłanej ze skrzynki pocztowej założonej na portalu.

Strona główna Interii przeżyła już co najmniej trzy większe zmiany, ostatnią nieco ponad rok temu. Ta zmiana jest koniecznością już jakiś czas. Od momentu ostatniej zmiany strony głównej portal znacząco się rozrósł, a stara wersja naszej "jedynki" nie zapewnia już dobrej ekspozycji tych nowych treści i usług, które zaczęliśmy w tym czasie oferować swoim użytkownikom. Rozwinęła się też sama technologia internetowa, zmieniły nieco wzorce zachowań użytkowników internetu, a i sama strona główna Interia.pl też zaczęła być nieco "passé" - tłumaczy Mariusz Kuziak, rzecznik portalu.

Nowa strona główna Interii

Projekt nowej strony głównej Interia.pl

Nie wiadomo kiedy nastąpi zmiana. Zależy to w dużej mierze od opinii i ocen użytkowników portalu. Chcemy jednak, by nastąpiło to jak najszybciej - dodaje Mariusz Kuziak.