Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nowa reklama telewizyjna Yahoo!

W połowie września NYT ujawnił, że Yahoo! zamierza przeznaczyć ponad 100 mln dol na kampanię marketingową. Już dziś możemy obejrzeć pierwsze efekty tych działań.

Pierwsza ze stworzonych na potrzeby Yahoo reklam telewizyjnych kręcona była w pięciu krajach. Emitowana jest ona na głównych sieciach telewizyjnych oraz najważniejszych sieciach kablowych w USA.

Kampania Yahoo ma zasięg globalny. Reklama znajdzie się więc także w telewizji brytyjskiej a w przyszłym miesiącu także indyjskiej, brazylijskiej, kanadyjskiej, francuskiej. Na przyszły rok planowana jest także emisja na Tajwanie.

Firma przewiduje, że efekty kampanii (w postaci rosnącej liczby użytkowników) będą widoczne już po trzech miesiącach od startu. Wolniej kampania ma przyciągać użytkowników w innych krajach - Yahoo daje sobie na to 12 miesięcy.