Nowa oferta w usłudze neostrada tp

Telekomunikacja Polska ogłosiła nową ofertę dla klientów neostrady tp. Przy umowie na 3 lata, abonenci wybierający łącze 1024 kb/s płacić będą 56 złotych a przez pierwsze pół roku - jedynie 28. Nowa oferta dotyczy również innych przepustowości. Dodatkowo TP przedstawiła zupełnie nową w swojej ofercie propozycję dla osób, które dotychczas nie korzystały z Internetu. Chodzi tu o... powrót do płatności za godziny spędzone w sieci.

Nowa oferta TP dotyczy łącz z przepustowością do klienta (download) powyżej 1024 kb/s. Promocyjna oferta trwać będzie 6 miesięcy od podpisania umowy a zniżka w tym okresie wynosić będzie do 50% końconego abonamentu. Dotychczasowi klienci TP mogą zaś skorzystać z opcji "Podkręć prędkość" i wybrać szybszą neostradę z nową ceną.

Nowy cennik neostrady przedstawia się następująco:

Nowa oferta w usłudze neostrada tp

Nowe ceny neostrady tp

Nowością w ofercie TP jest propozycja dla tych, którzy z Internetu nie korzystali dotąd w ogóle lub też łączyli się przy pomocy modemu. Podpisując roczną umowę, klient za 20 zł będzie mógł korzystać z Internetu, z prędkością 128kb/s przez 10 godzin miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitu, za każdą dodatkową godzinę zapłaci dodatkowo 1,22 zł (przy 15-minutowym naliczaniu).

Więcej informacji: Telekomunikacja Polska