Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nowa oferta reklamy mobilnej w AdAction

Podział na reklamę dynamiczną i statyczną w grach oraz produkcję gier to podstawowe zmiany wprowadzone do oferty firmy AdAction.

Firma AdAction, specjalizująca się w reklamie w grach oraz reklamie mobilnej, zaprezentowała poszerzoną ofertę wraz z nowym cennikiem reklam. AdAction - jak deklarują przedstawiciele firmy - dociera z przekazem reklamowym w grach do ponad 4 milionów graczy w Polsce, a z reklamą w telefonach komórkowych do ponad 1 mln ich posiadaczy.

W nowej ofercie wprowadzono między innymi podział na reklamę dynamiczną (in-game ads) i statyczną w grach (Product Placement) oraz produkcję gier (advergaming), a także uwzględniono platformy na jakich są one dostępne (np. gry na PC/konsole, gry przeglądarkowe, flashowe, reklama mobilna). Zmieniono również cennik oraz zaproponowano nową formę reklamy mobilnej.

Nowa pozycja w ofercie AdAction umożliwia precyzyjne targetowanie ze względu na cechy demograficzne czy pobierany kontent oraz wywoływanie przez posiadaczy telefonów takich akcji jak wysyłka predefiniowanych smsów lub bezpośrednia rozmowa z call center Klienta.

Źródło: http://adaction.pl