Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nowa odsłona Studia Interii

O 12.00 rozpoczęła się relacja na żywo z rozmowy z Robertem Makłowiczem, znawcą kuchni. Tym razem internauci mają okazję przysłuchiwać się i oglądać materiał na żywo oraz zadawać pytanie korzystając z czatu.

Internauci na bieżąco włączają się w dyskusję dzięki możliwościom czatu - prowadzący zadaje pytania przez nich podsyłane.

Użytkownicy Interii mogą równocześnie oglądać wideorelację, przeprowadzoną w technologii streamingowej.

- Do tej pory materiały prezentowane w Studio Interia nagrywaliśmy wcześniej, teraz relacja ze spotkania, uzupełniona o czat, pojawia się w wersji na żywo - wyjaśnia Zygmunt Moszkowicz, dyrektor ds. serwisów specjalnych i reporterów w Interia.pl.

Kolejne wydania Studia Interia.pl pojawiają się regularnie co czwartek i są zapowiadane na stronie głównej portalu. Jednym z gości, który również wziął udział w spotkaniu relacjonowanym na żywo, był w kwietniu Leszek Balcerowicz.

Podobny pomysł wideospotkań ze znanymi gośćmi realizuje Onet.pl.