Nominowani do tytułu Firmy Roku Polskiego Internetu: Intel

W dniu dzisiejszym prezentujemy kolejną część cyklu artykułów poświęconych nominowanym do tytułów Człowieka oraz Firmy Roku Polskiego Internetu. Drugim z opisanych nominatów w kategorii Firma Roku jest Intel.

Nominowani do tytułu Firmy Roku Polskiego Internetu: Intel

Głos na najgodniejszych Waszym zdaniem nominatów w obu kategoriach oddać możecie TUTAJ.

Intel to największy na świecie producent procesorów, które można znaleźć w większości komputerów osobistych, a także smartfonów i tabletów . Amerykańska firma oprócz mikroprocesorów wytwarza także płyty główne, zintegrowane układy graficzne, sprzęt sieciowy oraz systemy zarządzające pamięcią masowa. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących podzespoły komputerowe reklamująca się słynnym hasłem "Intel Inside"

Nominacja została przyznana za zorganizowanie imprezy Intel Extreme Masters, którą na żywo obejrzało ponad 50 tysięcy osób, a streaming online przed ekrany komputerów przyciągnął kolejne 300 tysięcy fanów gier.

Rozgrywki odbyły się w dniach 18.01-20.01 w katowickim Spodku. Zawodnicy rywalizowali głownie w grach Starcraft II oraz League of Legends. Ponadto odbyły się także turnieje w Fifę 13, Counter-Strike: Global Offensive oraz World of Tanks.

Nominacja jest wynikiem bardzo dobrej organizacji tego wydarzenia, entuzjastycznych recenzji oraz dużej liczby odbiorców, którzy śledzili rozgrywki zarówno online, jak i na terenie Spodka.

Na stronie PC WORLD możecie dowiedzieć się więcej o nominowanych w kategorii Człowiek Roku Polskiego Internetu.