Nominowani do tytułu Firmy Roku Polskiego Internetu: IKO PKO BP

W dniu dzisiejszym prezentujemy kolejną część cyklu artykułów poświęconych nominowanym do tytułów Człowieka oraz Firmy Roku Polskiego Internetu. Czwartym z opisanych nominatów w kategorii Firma Roku jest IKO PKO BP.

Nominowani do tytułu Firmy Roku Polskiego Internetu: IKO PKO BP

Głos na najgodniejszych Waszym zdaniem nominatów w obu kategoriach oddać możecie TUTAJ.

PKO Bank Polski to jeden z  największych i najstarszych banków w Polsce. Swoim klientom oferuje różnorodne usługi finansowe w sieci własnych placówek, która liczy ponad 1,2 tys. oddziałów, niemal dwóch tysięcy agencji prowadzących działalność w imieniu Banku oraz przez całą dobę, we wszystkie dni w roku, przez Internet i telefon. PKO Bank Polski dysponuje rozbudowaną siecią bankomatów - liczącą ponad 2,8 tys. urządzeń.

Bank szczególnie doceniany przez starszych klientów wprowadza szereg nowoczesnych rozwiązań w celu zdobywania nowych odbiorców swoich usług. Jednym z elementów tej strategi jest aplikacja mobilna umożliwiająca korzystanie z zasobów swojego konta.

Nominacja dla PKO BP została przyznana za stworzenie IKO - aplikacji do płatności mobilnych czwartej generacji. IKO to "bank w komórce", który łączy funkcje bankowe z płatniczymi. Zapewnia Polakom wygodę życia bez portfela, gotówki i kart kredytowych. Twórcą mobilnej rewolucji jest PKO Bank Polski - największa instytucja finansowa w kraju wdrażająca innowacyjne rozwiązania.

Na stronie PC WORLD możecie dowiedzieć się więcej o nominowanych w kategorii Człowiek Roku Polskiego Internetu.