Nk.pl ma juz swoje Farmville

Jedną z dwóch najpopularniejszych gier na nk.pl jest farmerska Happy Harvest. Gra w nią ponad 1 mln osób. Aż chce się powiedzieć: prawie jak Farmville.

Co można było przewidzieć, gry na nk.pl okazały się prawdziwym hitem. Krótko po premierze, w 9 dostępnych tytułów (teraz jest ich 10) grało każdego dnia prawie 2 miliony osób.

Obecnie wyraźnie widać, które z tych tytułów użytkownicy upodobali sobie szczególnie. Ponad milion użytkowników bawi się ze swoimi znajomymi w grę Happy Harvest. Jest to druga (po Icy Tower) aplikacja na NK, z której korzysta ponad milion osób.

Bardzo przyzwoite jest także tempo przyrostu nowych graczy. Codziennie do zabawy dopisuje się 35 tysięcy nowych wirtualnych farmerów.

Nk.pl ma juz swoje Farmville

Chociaż z Happy Harvest korzysta naprawdę duża liczba użytkowników, jak na polskie warunki, to grze trudno się mierzyć pod tym względem z Farmville i jej ponad 61 mln użytkowników.

Jeżeli ktoś nie grał w Farmville, oto krótki opis Happy Harvest: użytkownik dysponuje ziemią, na której może zasiać rośliny i hodować zwierzęta. Gra jest w pełni społecznościowa. Znajomi z nk.pl widzą nawzajem swoje farmy i mają możliwość odwiedzania siebie nawzajem.