Nk.pl: dwa piony i nowa szefowa HR

Struktura wewnętrzna spółki Nasza Klasa skoncentruje się wokół dwóch pionów: przychodów - prowadzony przez Dominika Czarnotę, oraz produktu - prowadzony przez Dominika Kaznowskiego.

Agnieszka Serwadczak została nowym szefem HR w spółce Nasza Klasa. Odpowiada za niemal 200 osób pracujących nad rozwojem nk.pl - największego serwisu społecznościowego w Polsce.

Głównym zadaniem nowej dyrektor personalnej będzie dbanie o zasoby ludzkie spółki, poprzez definiowanie oraz optymalizowanie procesów i systemów zarządzania. "Spółka Nasza Klasa jest w trakcie reorganizacji - reorganizujemy sposób zarządzania projektami. Docelowo struktura wewnętrzna skoncentruje się wokół dwóch pionów. Pion przychodów jest prowadzony przez Dominika Czarnotę, zaś pion produktu poprowadzi Dominik Kaznowski. Agnieszka Serwadczak będzie nadzorować przeprowadzanie kolejnych etapów reorganizacji przy zachowaniu najwyższych standardów zarządzania" - mówi Marcin Chruszczyński, dyrektor operacyjny NK.

Agnieszka Serwadczak ukończyła kurs zarządzania kadrami w International Staffing University California. Nowa dyrektor personalna NK posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach managerskich oraz jako niezależny konsultant. Współpracowała m.in. z Intersource sp. z o.o. (obecnie Randstad sp. z o.o.) i Dialog S.A. Przez ostatnie dwa lata kierowała Działem Zarządzania Zasobami Ludzkimi w NEONET S.A, który odpowiadał za rozwój funkcji i procesów HR. Prywatnie jest wielką miłośniczką teatru, w którym stara się spędzać jak najwięcej wolnego czasu.

Z Naszą Klasą pożegnał się dotychczasowy szef Human Resources - Tomasz Nietubyć. Manager postanowił skoncentrować swoją aktywność na rozwijaniu własnej spółki oraz na międzynarodowych wyzwaniach zawodowych.