Niewiarygodne.pl - serwis o UFO od WP

Serwis o niewiarygodnych i paranormalnych zjawiskach to najnowsza oferta Wirtualnej Polski kierowana do internautów zainteresowanych wszystkim co tajemnicze i niewyjaśnione.

Czy istnieje życie po śmierci? Czy anomalie pogodowe to tylko anomalie, czy może raczej zapowiedź końca świata? A co oznaczają kręgi w zbożu? - na te i tysiące innych pytań odpowiedzi szukać będą autorzy serwisu Niewiarygodne.pl uruchamianego przez Wirtualną Polskę.

Niewiarygodne.pl to serwis, w którym publikowane są informacje o wszystkim, co niezwykłe, dziwaczne, czasem przerażające - mówi Karol Grabowicz, koordynator serwisu i jego pomysłodawca. - Interesują nas nieprawdopodobne historie, zjawiska wymykające się ludzkiemu rozumowi, oryginalni ludzie. Można znaleźć tu także materiały o nieznanych nauce stworzeniach, tajemniczych organizacjach, kontrowersyjnych wynalazkach. Piszemy o rzeczach, o których mówi się szeptem albo zostawia przemilczane.

Niewiarygodne.pl - serwis o UFO od WP

Niewiarygodne.pl

Oprócz popularnych tematów, takich jak: UFO, siły nadprzyrodzone czy przepowiednie, internauci w serwisie znajdą także artykuły poświęcone niezbadanym kulturom, wojskowym eksperymentom czy teoriom spiskowym. Materiały dostępne są w formie tekstowej (dział Artykuły), zdjęciowej (Galeria) oraz wideo (sekcja Filmy). Do dyspozycji użytkowników jest również zakładka Media, gdzie publikowane są materiały z magazynów "21 wiek" oraz "Czwarty wymiar", wydawanych przez Prószyński Media partnera niewiarygodne.pl.

Źródło: http://www.wp.pl