Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nie ma komputera? Będzie proces!

Jedenastoletni Chińczyk pozwał do sądu... swoją matkę, ponieważ nie dotrzymała obietnicy kupienia mu komputera - poinformowała gazeta China Daily.

Matka obiecała synowi, że jeśli będzie miał dobre oceny, to dostanie komputer. Ambitny młodzieniec pilnie przykładał się do nauki i dopełnił swojej części umowy - niestety, matki nie było stać na kupienie wymarzonego komputera. Sfrustrowany Chińczyk udał się więc do sądu i pozwał matkę, domagając się od niej dopełnienia postanowień zawartej ustnie umowy.

Sędzia zgodził się przesłuchać pozwaną i powoda - podczas przesłuchania udało mu się pogodzić zwaśnione strony, które, jak należy przypuszczać, wspólnie udały się później do domu.

Co ciekawe, z materiału China Daily wynika, że jedenastolatek doskonale orientował się w kwestiach prawnych, ponieważ od dawna pomaga rodzicom w prowadzeniu firmy - tam dowiedział się, jak należy postępować z nieuczciwymi kontrahentami...

Więcej informacji: China Daily.