Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

News Corp. nie chce konkurować z Microsoftem

Rupert Murdoch, właściciel News Corp., oświadczył, że jego firma nie będzie konkurowała z Microsoftem o zakup Yahoo!. "Nie mamy zamiaru walczyć z Microsoftem. Oni mają znacznie więcej pieniędzy niż my" - usłyszeli inwestorzy News Corp. zgromadzeni na konferencji w Palm Beach.

Jeszcze niedawno media informowały, że Yahoo! i koncern Murdocha prowadzą rozmowy na temat współpracy. W ubiegłym tygodniu władze portalu przesunęły termin Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, by dać zarządowi czas na znalezienie rozwiązań alternatywnych wobec propozycji Microsoftu. Teraz jedno z niewielu takich rozwiązań zostało wyeliminowane.

Yahoo! prowadzi jeszcze ponoć rozmowy z AOL, ale coraz bardziej jasne staje się, że Jerry Yang nie ma innego wyjścia, jak przyznać się do porażki i przekazać portal w ręce Steve'a Ballmera. Dotychczas nie pojawiła się bowiem żadna propozycja bardziej korzystna od oferty Microsoftu.