Netsprint Site na witrynach małych i średnich przedsiębiorstw

NetSprint.pl informuje o nowej wersji szybkiego rozwiązania wyszukiwaczego dostosowanego specjalnie do potrzeb firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Nowa wersja produktu NetSprint Site przeznaczona jest dla przedsiębiorstw średniej wielkości, które chcą w efektywny sposób wykorzystać treści na swojej stronie internetowej oraz dotrzeć za jej pomocą do potencjalnych klientów.

Twórcy rozwiązania zapewniają, że wyróżnikiem Netsprint Site dla sektora MŚP jest bardzo krótki czas wdrożenia, zaawansowane funkcjonalności w standardzie oraz atrakcyjna cena. Wdrożenie narzędzia nie wymaga ponadto dodatkowych prac developerskich, oprócz zebrania danych do repozytorium.

Zadaniem nowego produktu firmy NetSprint - oprócz efektywnego wyszukiwania - jest minimalizowanie liczby opuszczeń witryny przez użytkowników na wskutek braku jakichkolwiek wyników w odpowiedzi na zadane zapytanie. Utrzymaniu internauty na witrynie przedsiębiorstwa sprzyjać ma m. in. wyposażenie wyszukiwarki w mechanizm podpowiadania prawidłowej formy wprowadzanego zapytania w przypadku sytuacji misspelling, a także uwzględnianie fleksji języka polskiego (tj przypadków, odmian gramatycznych danego słowa). Ponadto na życzenie klienta do wyszukiwarki dodawane są specyficzne słowa pojawiające się na jego stronie (nazwy produktów, nazwy własne). Dzięki temu, jeśli wyszukiwarka nie jest w stanie znaleźć konkretnego, szukanego przez użytkownika słowa (np. VAT), to wyświetla wyniki ze słowami zdefiniowanymi wcześniej przez klienta jako powiązane tematycznie (np. podatek).

NetSprint Site dla małych i średnich przedsiębiorstw umożliwia także przeszukiwanie najpopularniejszych typów dokumentów, takich jak doc, xls, pdf, txt oraz html. Jednocześnie istnieje możliwość dodania obsługi dowolnego typu pliku na życzenie klienta.

Ponadto, NetSprint Site oferuje wiele opcji prezentowania wyników wyszukiwania - umożliwia m. in. sortowanie wyników po dowolnym parametrze numerycznym (cena, dostępność, szerokość itp.) oraz poniżej wyników wyszukiwania prezentuje dokumenty powiązane z nimi kontekstowo.

NetSprint Site jest częścią linii produktowej NetSprint Enterprise - rozwiązań wyszukiwawczych dla serwisów internetowych, wydawnictw, platform e-commerce, YellowPages, firm ogłoszeniowych, a także korporacji oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Grupa rozwiązań wyszukiwawczych NetSprint Enterprise oparta jest na technologii - NetSprint Advanced Search Platform.

Źródło: http://www.netsprint.eu