Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Netscape znów uaktualniony

Firma AOL udostępniła kolejną wersję przeglądarki Netscape - oznaczoną numerem 8.0.2. Z aplikacji usunięto błąd, który powodował problemy z renderowaniem plików XML w... przeglądarce Internet Explorer. Przedstawiciele AOL mówią, iż problem pojawił się najprawdopodobniej z winy Microsoftu, który dostarczył autorom Netscape'a błędną dokumentację IE.

O problemach z Internet Explorerem, powodowanych przez Netscape'a pisaliśmy szerzej w tekście "IE + Netscape - niedobrana para". Sprawa była o tyle poważna, że Microsoft zalecał nawet użytkownikom odinstalowanie Netscape'a do czasu rozwiązania problemu przez AOL.

Teraz problem został rozwiązany - poprzez udostępnienie wersji 8.0.2 Netscape'a. Zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli AOL, z nowej wersji usunięto również kilka błędów, które powodowały zawieszanie się przeglądarki. Warto wspomnieć, że jest to już drugie uaktualnienie przeglądarki od momentu udostępnienia wersji 8 - pierwsze przygotowano po wykryciu kilku poważnych błędów w zabezpieczeniach przeglądarki.

Na stronie AOL znaleźć można więcej informacji o nowej wersji.