Neostrada za złotówkę - do końca roku

Telekomunikacja Polska poinformowała o przedłużeniu promocji dotyczącej aktywacji Neostrady za złotówkę oraz testowania usługi przez 30 dni. Promocja ta zostaje przedłużona do końca roku.

Szczegóły promocji oferowanej przez Telekomunikację Polską opisywaliśmy już wcześniej:http://www.pcworld.pl/news/news.asp?id=58497 . Powodem przedłużenia czasu jej trwania jest ogromne zainteresowanie ze strony klientów. Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba użytkowników i jak mówią szacunkowe dane, do końca roku będzie ich blisko 270 tysięcy.

W ramach promocji, koszt aktywacji oraz abonamentu za pierwsze 30 dni korzystania z usługi to 1,07 zł z VAT. Każdy, kto zdecyduje się po tym czasie na zrezygnowanie z usługi, oddaje modem nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli po 30 dniach użytkownik zdecyduje się na kontynuację, zapłaci za zestaw instalacyjny 199 zł z VAT. Dostępne będą dwie opłaty abonamentowe w zależności od opcji, na jaką zdecyduje się użytkownik. W przypadku podpisania umowy na okres 12 miesięcy abonament wyniesie 149 zł z VAT. W przypadku umowy bezterminowej abonament miesięczny to wydatek rzędu 199 zł z VAT.

Więcej informacji:

http://www.telekomunikacja.pl