Neostrada - testowanie za złotówkę

Telekomunikacja Polska poinformowała o nowej promocji, przygotowanej z myślą o osobach, które chcą skorzystać z usługi Neostrada. We wrześniu i październiku będą one mogły za 1 zł (1,07 zł z VAT) aktywować Neostradę i korzystać z niej przez 30 dni. Jeśli usługa nie przypadnie klientowi do gustu, będzie mógł z niej zrezygnować, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dla osób, które zdecydują się na skorzystanie z promocji "Neostrada - testuj przez 30 dni" Telekomunikacja ma dodatkową atrakcję - jeśli zdecydują się one na podpisanie umowy na 12 miesięcy, za abonament zapłacą jedynie 149 zł miesięcznie (normalna stawka to 199 zł). Niestety, oferta ta nie dotyczy osób, które Neostradę zainstalowały wcześniej - obniżona stawka dotyczyć będzie jedynie nowych klientów. "Po staremu" płacić będą również ci użytkownicy, którzy w ramach nowej promocji podpiszą umowę na czas nieokreślony.

Jeśli po minięciu okresu testowania użytkownik stwierdzi, że chce w dalszym ciągu korzystać z Neostrady, będzie musiał uiścić opłatę za zestaw instalacyjny (199 zł). Jeśli nie - usługa zostanie odłączona, zaś użytkownik zwróci zestaw i nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

W Biurze Prasowym Telekomunikacji Polskiej dowiedzieliśmy się, że z Neostrady korzysta już ok. 60 tys. internautów - w kwietniu usługa miała zaledwie 20 tys. użytkowników, wydaje się więc, że kolejne akcje promocyjne TP S.A. skutecznie zachęcają klientów operatora do korzystania z Neostrady.

Więcej informacji:

http://www.neostrada.pl

Neostrada - testowanie za złotówkę

Wykres