Neostrada i Aster - prezenty na Dzień Dziecka

Z początkiem czerwca nastąpią zmiany w ofercie dwóch dużych dostawców dostępu do Internetu. Każdy kto zamówi dostęp do Sieci przez neostradę tp 512, będzie mógł przez dwa miesiące surfować taniej, natomiast Aster zwiększy parametry dwóch pakietów internetowych.

Neostrada i Aster - prezenty na Dzień Dziecka

Opcje neostrady w ofercie TP SA

Klienci, którzy pomiędzy 1 czerwca a 31 sierpnia zamówią usługę neostrady 512, przez pierwsze 60 dni korzystania z niej zapłacą 29,89 zł brutto abonamentu za każde 30 dni. Dodatkowo, zmiana opcji neostrady (zarówno na wyższą jak i niższą) lub rezygnacja z usługi będą w czasie trwania promocji bezpłatne.

Okres promocji rozpocznie się z dniem rejestracji usługi, a opłata aktywacyjna wynosi w promocji 1,22 zł brutto. Za tę samą cenę klienci korzystający z promocji będą mogli kupić także modem USB.

Natomiast firma Aster od 1 czerwca zamierza zwiększyć parametry dwóch pakietów internetowych. Chodzi o parametry pobierania w pakietach TwójNet 512 (dawniej TwójNet 256) oraz TwójŚwiat.

Neostrada i Aster - prezenty na Dzień Dziecka

Zmiany parametrów wybranych pakietów firmy Aster

W pierwszym z nich dane będzie można odtąd pobierać z prędkością do 1 Mb/s (w godzinach od 2:00 do 10:00), a w drugim, w tym samym czasie - z prędkością do 2 Mb/s.

Więcej informacji:

neostrada

Aster