Neostrada - abonament za 2 zł

TP S.A. wprowadziła kolejną promocję, która szczególnie zainteresuje osoby planujące wykupienie usługi Neostrada. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z nowej oferty promocyjnej, za zestaw instalacyjny zapłacą tylko 199 zł. Co więcej, przez dwa pierwsze miesiące wakacji nie będą oni musieli uiszczać opłaty instalacyjnej, zaś dwumiesięczny, wakacyjny abonament kosztował ich będzie tylko 2 zł.

Wakacyjna oferta dostępna będzie od 1 lipca do 31 sierpnia. Jeśli użytkownik zdecyduje się w tym czasie na wykupienie Neostrady, na początku będzie musiał zapłacić tylko za zestaw instalacyjny - 199 zł. Później, przez dwa miesiące klient nie będzie ponosił żadnych opłat - za aktywację usługi oraz dwumiesięczne korzystanie z niej zapłaci dopiero we wrześniu. Opłata wyniesie wtedy 200 zł (198 zł za aktywację i 2 zł za abonament). Z promocji będą mogli skorzystać jedynie ci klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy na 12 miesięcy.

Warto zaznaczyć, że to już trzecia z kolei tak radykalna obniżka ceny szerokopasmowego dostępu do Internetu Telekomunikacji Polskiej. W maju operator obniżył o połowię (do 399 zł) opłatę za instalację Neostrady, później zaś wprowadził tzw. zestawy samoinstalacyjne, umożliwiające użytkownikom znacznie szybsze (i tańsze) podłączenie usługi.

Więcej informacji:

http://www.neostrada.pl