NaviPunkt od WP: promocja "Kto pierwszy ten lepszy"

System nawigacji satelitarnej na telefon komórkowy NaviPunkt Wirtualnej Polski dostępny jest za darmo przez miesiąc.

Użytkownicy, którzy wezmą udział w promocji "Kto pierwszy, ten lepszy" bez konieczności opłacenia abonamentu przez miesiąc bedą mogli korzystać z pełnej wersji systemu nawigacji satelitarnej NaviPunkt.

Wystarczy odebrać unikalny kod dostępu do systemu NaviPunkt i zainstalować aplikację w pamięci telefonu. Kod promocyjny ważny jest do 31 grudnia 2008.

Nie wiążą się z tym żadne ukryte koszty czy konieczność podpisania umowy - mówi Zbigniew Smętek z Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za projekt. Kod, który otrzymuje użytkownik, umożliwia korzystanie przez miesiąc z nawigacji premium, zawierającej najaktualniejsze informacje o trasach, korkach, blokadach dróg, nowych odcinkach, stacjonarnych fotoradarach i miejscach częstych kontroli drogowych.

Dodatkowo do końca marca 2009, użytkownicy kodu promocyjnego mogą wykupić roczny i 2-letni abonament NaviPunkt z 30% rabatem. Wykupienie w/w abonamentów uprawnia też do przyznania rocznego pakietu PocztyPRO Wirtualnej Polski (brak reklam, pojemność skrzynki - 6 GB, zwiększona liczba filtrów, aliasów i sygnatur).

W sieci komórkowej WPmobi transfer danych NaviPunktu wlicza się do bezpłatnej puli 100MB przyznawanych miesięcznie każdemu użytkownikowi. W pozostałych przypadkach, bez względu na operatora, koszt transmisji danych w systemie NaviPunkt - wg zapewnień WP - nie powinien przekroczyć kilku złotych w skali miesiąca.

Źródło: http://navipunkt.pl