Nasza-Klasa wprowadza wirtualną walutę

Eurogąbka (EGB) to od teraz lokalna waluta Naszej-Klasy. Użytkownicy serwisu mogą jej używać do rozliczania transakcji za płatne opcje, jak np. zwiększanie limitu transferu zdjęć czy przesyłanie prezentów. Waluta będzie funkcjonowała obok dotychczasowych form płatności, jak tradycyjny przelew internetowy oraz płatności SMS.

Można powiedzieć, że nowe usługi pojawiają się na Naszej-Klasie średnio co 1,5 miesiąca. Teraz nadszedł czas na wirtualną walutę.

Eurogąbka została wprowadzona z myślą o osobach często korzystających z płatnych opcji oferowanych przez Naszą-Klasę. Dotychczas, użytkownik który podarował wirtualny prezent nowej koleżance z serwisu, płacił za tę przyjemność 2 zł przelewem internetowym lub 2,44 zł wysyłając SMS (mówię tu o konkretnym prezencie "Love", gdyż bywają też prezenty droższe i tańsze).

Obecnie "stare" formy płatności wciąż są dostępne, ale jeżeli ktoś rozdaje w NK prezenty na prawo i lewo to powinien zainteresować się nową, wirtualną walutą serwisu. Prezent kosztuje w większości przypadków 2 zł lub też (jeżeli płacimy wirtualna walutą) 20 EGB. Za 10 zł można mieć zaś pakiet 110 EGB, tak więc kupując pięć razy prezent "Love" Eurogąbką zostanie nam w portfelu jeszcze 10 EGB (1 zł) na kolejne wydatki w serwisie. Walutę można też wymienić na inne płatne opcje, jak np. rozbudowywanie funkcji Goście, przyznawanie opinii Super Zdjęcie, przesyłanie kartek okolicznościowych. Należy się jednak śpieszyć z wydawaniem bo waluta (jak chyba wszystko w NK) ma swój okres ważności.

Nasza-Klasa wprowadza wirtualną walutę

Każda płatność zrealizowana za pomocą wirtualnej waluty zostaje odnotowana w historii transakcji, co ma zapewnić użytkownikom kontrolę wydatków.

By korzystać z EGB, należy załadować portfel wybierając jeden spośród 6-ciu dostępnych pakietów i dokonać przelewu.

Innym polskim serwisy społecznościowym, na których od dawna można płacić przy użyciu wirtualnej waluty jest Epuls.pl.

Czytaj też:

Nasza-Klasa się buntuje

Nasza-Klasa.pl: mobi nie było naszym projektem

Wyszukiwarka Google w serwisie Nasza Klasa

Nasza-Klasa wprowadza wirtualną walutę