Nasza-Klasa pomaga Fundacji spełniać marzenia

Jeszcze tylko 2 dni trwa charytatywna akcja współorganizowana przez Fundację Mam Marzenie, firmę Subaru oraz portal społecznościowy Nasza-Klasa. Na Allegro wylicytować można m. in. koszulkę i czapeczkę z podpisem Kubicy oraz rękawice sygnowane przez Tomasza Golloba.

Aukcje, z których dochód przeznaczony będzie na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci trwają do godz. 18:30 w dniu 26.12.2008.

Przedmiotami licytacji prowadzonych na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym są m. in. gadżety z podpisami reprezentantów Polski w siatkówce, koszulka Manchester United z autografem Tomasza Kuszczaka, rękawice z podpisem Tomasza Golloba oraz pokrowiec na motocykl Piotra Protasiewicza. Spełnić marzenie można również kupując: czepek Pawła Korzeniowskiego, koszulkę i czapeczkę z autografem Roberta Kubicy, oficjalny zegarek Subaru World Rally Team oraz okulary Krzysztofa Zanussiego.

Celem Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie życzeń chorych dzieci, bez względu na ich status społeczny, materialny oraz miejsce zamieszkania. Do tej pory udało się spełnić ponad 1820 marzeń.

Nasza-Klasa promuje w portalu charytatywne aukcje, a dzięki możliwości połączenia naszoklasowego profilu z kontem na Allegro ułatwia wzięcie udziału w licytacjach.

Zobacz aukcje i świątecznie pomóż spełniać marzenia chorych dzieci.