Nasza-Klasa pokazuje zrzuty NKtalk

Przedstawiamy pierwsze tak obszerne zdjęcia nowego komunikatora Naszej-Klasy.

- "NK staje się platformą komunikacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że do osiągnięcia jej pełnego kształtu potrzebujemy wzbogacić portal o kilka istotnych narzędzi. Robimy to i trzy najważniejsze kroki w tym kierunku są zaplanowane na ten rok. Mówiąc konkretnie, mam na myśli wdrożenie Śledzika, NKtalk i jednego produktu mobilnego" - mówił ostatnio w rozmowie dla InternetStandard Dominik Kaznowski, marketing & PR manager w Nasza-Klasa.pl.

Komunikator ma zostać uruchomiony do końca tego roku. Będzie on, podobnie zresztą jak Śledzik, na stałe zintegrowany z Naszą-Klasą.

Dziś przedstawiamy pierwsze zrzuty Nktalk, które na swoim mikroblogu umieścił Dominik Kaznowski:

Nasza-Klasa pokazuje zrzuty NKtalk
Nasza-Klasa pokazuje zrzuty NKtalk

Kliknij aby powiększyć.

Nasza-Klasa pokazuje zrzuty NKtalk

Wygląda na to, że nowy produkt Naszej-Klasy skierowany jest do mało zaawansowanych użytkowników. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że jest to bardzo uproszczona wersja Gadu-Gadu, choć tak naprawdę NKtalk prezentuje się prościej nawet niż Tlen.pl.

Różnica pomiędzy wyglądem najnowszej wersji Gadu-Gadu a NKtalk jest taka, jak między jakimś telefonem z kilkunastoma funkcjami (np. rozmowy wideo, słuchanie radia) a aparatem Life. Nie jest to w żadnym wypadku wada, wiele osób potrzebuje telefonu, który będzie im służył wyłącznie do dzwonienia.