Nasza-Klasa ma nowego prezesa

Arkadiusz Pernal, dotychczasowy członek zarządu Naszej Klasy na początku listopada obejmie stanowisko prezesa spółki. Maciej Popowicz pełniący tę funkcję do tej pory, zajmie się koordynacją prac stricte związanych z rozwojem samego serwisu.

Zmiana na stanowisku prezesa Nasza Klasa Sp. z o.o. nie jest powiązana z żadnymi przekształceniami właścicielskimi. Struktura własnościowa spółki pozostaje bez zmian.

"Oddaję spółkę w najlepsze ręce. Chcę skupić się na funkcjonalnym udoskonalaniu NK, stąd taka decyzja. Nie mam wątpliwości, że jest to najlepsze z możliwych posunięć" - mówi Maciej Popowicz. - "Arek jest świetnym menadżerem, osobą z którą doskonale współpracowało się przez ostatnie dwa lata. Ciągle też mamy spójną wizję rozwoju serwisu" - dodaje Popowicz.

Nowy prezes Naszej Klasy od początku był zaangażowany w prace związane z powstaniem serwisu, a także współtworzył fundamenty firmy. "Pernal specjalizuje się w e-biznesie, a prywatnie jest największym fanem Beatlesów" - czytamy w informacji prasowej.

"Kierunek rozwoju firmy nie ulegnie zmianie. W najbliższym czasie skupię się na uzupełnieniu struktury organizacyjnej spółki oraz na dalszym przekształcaniu nk ze start-upu w stabilny biznes internetowy" - mówi Arkadiusz Pernal.