Nasygnale.pl: kryminał i sensacja od WP

Przestępstwa, wykroczenia, zbrodnie, korupcje i fałszerstwa to podstawowe tematy poruszane na łamach nowego serwisu WP. Nie zabraknie też porad zwiększających bezpieczeństwo każdego dnia oraz materiałów wideo.

Pod adresemhttp://NaSygnale.pl dostępny jest nowy serwis wzbogacający portfolio Grupy Wirtualnej Polski. Tym razem dominuje tematyka kryminalno-sensacyjna.

Witryna prezentuje ciemną stronę życia społecznego. Są tu wiadomości o przestępstwach, wykroczeniach, zbrodniach, korupcji, fałszerstwach, wypadkach drogowych. Są opisy występków, do których doszło na niebezpiecznych ulicach, w nocnych klubach, lub pozornie sielankowych, strzeżonych, podmiejskich osiedlach - mówi Sylwia Miszczak z Wirtualnej Polski, kierownik projektu.

Jak podkreślają przedstawiciele WP założeniem serwisu jest nie tylko przekazywanie informacji o zdarzeniach kryminalnych, ale również ich piętnowanie oraz wskazanie sposobów obrony przed nimi. NaSygnale przybliżyć ma użytkownikom pracę Policji, wspierać będzie też inicjatywy, które przyczynić się mogą do poprawy bezpieczeństwa w polskich domach, szkołach, na ulicach.

Nasygnale.pl: kryminał i sensacja od WP
Każdy z nas chciałby czuć się bezpieczny i pewny, że niezagrożeni są także jego najbliżsi. Dlatego dużą wagę przywiązywać będziemy w serwisie do porad. Podpowiemy, jak ustrzec się napadu, czy kradzieży, jak zabezpieczyć dom przed włamaniem. Ostrzegać będziemy przed najniebezpieczniejszymi miejscami w naszych miastach, czy na osiedlach - zapowiada Sylwia Miszczak.

W witrynie można znaleźć zdjęcia i pliki wideo (również autorskie materiały WP) - z Polski oraz zagranicy, wywiady, raporty, statystyki i ich omówienia. Osobnym działem jest "List gończy", gdzie prezentowane są fotografie lub portrety pamięciowe najgroźniejszych przestępców poszukiwanych przez Policję i Interpol. Redakcja serwisu deklaruje, iż liczy na interakcję z użytkownikami, którzy dostarczać mogą ciekawych zagadnień i tematów do interwencji.