Narysował na dachu penisa, aby wyróżnić dom w Google Earth

Do czego można się posunąć, aby zostać zauważonym w Sieci? Nastolatek z Wielkiej Brytanii narysował na dachu rodzinnego domu blisko 20-metrowego penisa.

Serwis Telegraph.co.uk poinformował o oryginalnej próbie przyciągnięcia uwagi internautów. Rory McInnes, nastolatek z Wielkiej Brytanii, po obejrzeniu programu telewizyjnego poświęconego Google Earth postanowił wyróżnić dom swoich rodziców. Zainteresowanie osób, przeglądających zdjęcia satelitarne, miał wzbudzić specyficzny rysunek umieszczony na dachu budynku. Korzystając z białej farby narysował blisko 20-metrowego penisa.

Narysował na dachu penisa, aby wyróżnić dom w Google Earth

Jak donosi Telegraph.co.uk blisko 20-metrowy penis narysowany na dachu miał przyciągać uwagę użytkowników Google Earth

Ozdobę budynku o pokaźnych rozmiarach zauważył podczas lotu pilot helikoptera. Poinformował o swym odkryciu dziennikarzy gazety The Sun, którzy skontaktowali się z właścicielem domu. 54-letni ojciec wspomnianego nastolatka był przekonany, że dziennikarze próbują zrobić mu prima aprilisowy żart. Po rozmowie z czwórką swoich dzieci przekonał się jednak, że ma do czynienia z faktami.

Przebywający w Brazylii Rory stwierdził podczas rozmowy telefonicznej z ojcem: "o, wreszcie go znalazłeś". Pan McInnes potraktował psikusa spłatanego mu przez syna z humorem, ale zapowiedział, że po powrocie do domu jego potomek będzie musiał usunąć malowidło z dachu.