Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Narysował na dachu penisa, aby wyróżnić dom w Google Earth

Do czego można się posunąć, aby zostać zauważonym w Sieci? Nastolatek z Wielkiej Brytanii narysował na dachu rodzinnego domu blisko 20-metrowego penisa.

Serwis Telegraph.co.uk poinformował o oryginalnej próbie przyciągnięcia uwagi internautów. Rory McInnes, nastolatek z Wielkiej Brytanii, po obejrzeniu programu telewizyjnego poświęconego Google Earth postanowił wyróżnić dom swoich rodziców. Zainteresowanie osób, przeglądających zdjęcia satelitarne, miał wzbudzić specyficzny rysunek umieszczony na dachu budynku. Korzystając z białej farby narysował blisko 20-metrowego penisa.

Narysował na dachu penisa, aby wyróżnić dom w Google Earth

Jak donosi Telegraph.co.uk blisko 20-metrowy penis narysowany na dachu miał przyciągać uwagę użytkowników Google Earth

Ozdobę budynku o pokaźnych rozmiarach zauważył podczas lotu pilot helikoptera. Poinformował o swym odkryciu dziennikarzy gazety The Sun, którzy skontaktowali się z właścicielem domu. 54-letni ojciec wspomnianego nastolatka był przekonany, że dziennikarze próbują zrobić mu prima aprilisowy żart. Po rozmowie z czwórką swoich dzieci przekonał się jednak, że ma do czynienia z faktami.

Przebywający w Brazylii Rory stwierdził podczas rozmowy telefonicznej z ojcem: "o, wreszcie go znalazłeś". Pan McInnes potraktował psikusa spłatanego mu przez syna z humorem, ale zapowiedział, że po powrocie do domu jego potomek będzie musiał usunąć malowidło z dachu.