Napster Premium z 5 utworami gratis

Serwis muzyczny Napster rozpoczął test usługi typu premium. Przez 3 dni można sprawdzić, jak działa wzbogacona wersja muzycznej oferty. Użytkownicy w jej ramach mają bezpłatny dostęp do 5 piosenek, możliwości szybszego pobierania plików, słuchania Radia Napster oraz korzystania z forum dyskusyjnego.

Napstera Premium przetestować mogą dotychczasowi użytkownicy serwisu do 31 grudnia. Od nowego roku usługa rusza pełną parą. Serwis Premium dostępny będzie za 9,95 USD za miesiąc. Po uiszczeniu takiej opłaty każdy z internautów będzie miał możliwość wybrania sobie 5 utworów, za które nie będzie musiał zapłacić. Reszta utworów będzie dostępna po zwykłej cenie – 99 centów za plik. Darmowe mp3 można przegrać sobie na płytę lub skopiować do przenośnego urządzenia.

Osoby zainteresowane usługą Premium z pewnością zainteresuje informacja, że w cenie miesięcznego abonamentu będą mogły pobierać pełnej długości utwory muzyczne lub teledyski. Pliki mogą być przechowywane na 3 komputerach, a ich odtwarzanie jest możliwe bez konieczności połączenia się z Internetem.

Oprócz tego użytkownicy usługi mogą skorzystać z internetowego Radia Napster lub wziąć udział w dyskusjach toczonych na forum.

Dodajmy tylko, że na razie serwis Napster dostępny jest wyłącznie dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych.

Więcej informacji:

http://www.napster.com