Napisać aplikację w 48 godzin - czy to mission impossible?

GG Network postawiło inne zadanie przed polskimi programistami - w 48 godzin napisać program komputerowy. W jednym pomieszczeniu. Bez wychodzenia do domu. W dzień i w nocy.

Napisać aplikację w 48 godzin - czy to mission impossible?
Gadu-Gadu

W znanym filmie 48 godzin, w którym wystąpili Eddie Murphy i Nick Nolte wystarczyło 48 godzin, by sfinalizować policyjne śledztwo. Czy 2 dni i 2 noce wystarczą, by zrobić dobrą aplikację?

Maraton programowania w Warszawie

W dniach 27-28 sierpnia (czyli w najbliższy weekend) odbędzie się międzynarodowy maraton programowania. Weźmie w nim udział ponad 320 czteroosobowych drużyn z całego świata. Przez 48 godzin - polscy programiści (i nie tylko) będą pracować nad stworzeniem aplikacji w node.js (języku JavaScript).

Maraton 48h w siedzibie GG Network

Akcja 48h odbędzie się w siedzibie firmy GG Network, producenta Gadu-Gadu, które właśnie skończyło 11 lat. GG Network zapewnia nocleg w swojej siedzibie, bezpłatne jedzenie i wsparcie organizacyjne. Programistów przy pracy będziemy mogli podglądać na żywo w internecie na stronie Maraton48h. Będziemy też mogli porozmawiać przez specjalny numer Gadu-Gadu (GG 10).

Napisać aplikację w 48 godzin - czy to mission impossible?

48h

Maraton 48h w skrócie

Lokalizacja: siedziba GG Network, Kamionkowska 45, Warszawa

Początek: 27 sierpnia godz. 2.00 (noc z piątku na sobotę)

Koniec: 29 sierpnia godz. 2.00 (noc z niedzieli na poniedziałek)

Maraton 48h - jak się zgłosić?

Trzeba się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 25 sierpnia do końca dnia na e-mai [email protected].

Źródło: GG Network