Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Najlepsze dodatki do Nowego Gadu-Gadu

Nowe Gadu-Gadu oferuje szereg interesujących rozwiązań niedostępnych w poprzedniej edycji komunikatora. Sięgając po dodatki przygotowane przez niezależnych twórców możesz zwiększyć potencjał programu i sprawić, że w większym stopniu będzie spełniał twoje oczekiwania.

Wśród nowości obecnych w aktualnej odsłonie Gadu-Gadu znalazły się między innymi dwa nowe statusy ("PoGGadaj ze mną" i "Nie przeszkadzać"), funkcja geolokalizacji, lepsze blokowanie spimu (spamu w komunikatorze), opisy graficzne oraz bardziej rozbudowany odtwarzacz radia internetowego Open.fm. Zmiany te nie okazały się satysfakcjonujące dla wszystkich użytkowników. Za pośrednictwem serwisu akcja-slonce.tk niezadowoleni internauci apelują o dodanie nowych funkcji i poprawienie błędów. Liczymy, że producent uwzględni głos użytkowników. Nie czekając jednak na jego reakcję już dzisiaj możesz wzbogacić najpopularniejszy polski komunikator o nowe funkcje sięgając po dodatki.

Giegieo

Najlepsze dodatki do Nowego Gadu-Gadu

Giegieo

Giegieo to darmowy program stworzony przez firmę CodeTwo, dodający do Outlooka funkcje Gadu-Gadu. Dzięki niemu będziesz na bieżąco widział statusy znajomych, z którymi kontaktujesz się za pośrednictwem programu pocztowego Microsoftu. Błyskawicznie nawiążesz rozmowę z odbiorcami lub nadawcami wiadomości e-mail. Do wysyłanych przez ciebie listów mogą być dodawane aktualne statusy, które poinformują odbiorcę o twojej dostępności. Jeśli więc korzystasz zarówno z Gadu-Gadu, jak i z Outlooka, to Giegieo jest programem, który w znaczącym stopniu ułatwi ci wymianę wiadomości ze znajomymi.

NGG Konwerter

Najlepsze dodatki do Nowego Gadu-Gadu

NGG Konwerter

Nowa wersja Gadu-Gadu przyniosła ze sobą także mniej korzystne zmiany, które powszechnie krytykowano w wielu komentarzach. Lista kontaktów, która do tej pory była przechowywana w zwykłym pliku tekstowym została przekształcona w dużo bardziej skomplikowany plik XML. Sprawia to kłopot między innymi podczas próby importowania kontaktów Gadu-Gadu w portalu Nasza-Klasa. W rozwiązaniu tego problemu pomocny jest program NGG Konwerter, który dokonuje konwersji nowej listy kontaktów do formatu znanego z Gadu-Gadu 7, uwzględniając również takie dane jak numery telefonów. Przenosi również listę zablokowanych numerów. Po uruchomieniu programu wystarczy wskazać lokalizację pliku z kontaktami, aby otrzymać nowy plik zgodny z Gadu-Gadu 7.

Archive.db Tools

Najlepsze dodatki do Nowego Gadu-Gadu

Archive.db Tools

Aplikacja Archive.db Tools ułatwia przeszukiwanie archiwum komunikatora. Dla użytkowników prowadzących za pośrednictwem Gadu-Gadu intensywną wymianę komunikatów może to być szczególnie cenne narzędzie. Dzięki temu dodatkowi szybko przejrzysz archiwum należące do wielu różnych profili. Możesz przeszukiwać zarówno wiadomości tekstowe, jak i SMS-y wysłane za pośrednictwem Gadu-Gadu. Program pozwala wyszukiwać wiadomości według dowolnej frazy uwzględniając także fragmenty wyrazów oraz ustalić przedział czasowy wyszukiwania. Tym samym możesz przeszukiwać konwersacje prowadzone jedynie w określonym czasie, np. w drugim tygodniu maja. Aplikacja jest wygodna w użyciu i skłania do refleksji, ponieważ niezależni twórcy z łatwością osiągnęli to, co nie powiodło się pracownikom Gadu-Gadu.

Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New replica rolex watches are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.