Nagrody brytyjskiego Stowarzyszenia Wydawców Online rozdane

Organizacja Which? w kategorii konsumenckiej, a Redd Business Information w kategorii biznesowej zajęły pierwsze miejsca w konkursie na najlepszych wydawców przeprowadzonym przez Association of Online Publisher.

Brytyjskie Stowarzyszenie Wydawców Online (AOP) nagrodziło organizację prokonsumencką Which? za prowadzenie serwisu Which.co.uk, a dokładnie za jej "wiarę w jakość prezentowanych produktów". Serwis pomaga konsumentom podejmować decyzje dotyczące zakupów.

Z kolei wydawca Reed Business Information (utrzymujący takie witryny jak: Computerweekly.com, CNIOnline.com i XpertHR.co.uk) został nagrodzony za różnorodność oferty skierowanej do przedsiębiorców i rzetelne traktowanie rynkowych badań. Reed Business dostarcza informacji i marketingowych rozwiązań.

AOP nagrodziło też Simona Waldmana, dyrektora internetowych wydań Guardiana za szeroką ofertę dziennika i innowacyjność technologiczną. Quantum Media oraz iTraffic otrzymały nagrodę za najlepszą kampanię Online 2004 roku, której celem była zmiana marki dostawcy internetu z Freeserve na Wannado.