Nagrody Webby Awards czekają

Rozpoczynają się zapisy do corocznego konkursu na najciekawsze serwisy internetowe – Webby Awards. Swoją witrynę zgłosić można do 24 października br.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w konkursie powinni już zgłaszać swoje propozycje. Konkurs Webby Awards podzielony jest na 30 kategorii. Nagrody przyznawane są dla serwisów w następujących działach: Aktywizm, Najlepszy serwis, Broadband, Serwisy komercyjne, Społeczność, Edukacja, Moda, Film, Finanse, Gry, Serwisy rządowe i prawne, Zdrowie, Humor, Życie codzienne, Muzyka, Sztuka sieciowa, Informacje, Strony prywatne, Polityka, Magazyny, Radio, Nauka, Usługi, Religia, Sport, Technologie informatyczne, Podróże, Telewizja, Dziwne oraz Serwisy młodzieżowe.

Nominowani do konkursu otrzymują specjalne powiadomienie. Co więcej, informacja o serwisie, którzy przejdzie wstępne eliminacje, ukaże się w licznych mediach (m.in. w CNN, Times, MSNBC.com, The Guardian). Z pewnością nominacja wpłynie również na zwiększenie ruchu na danej witrynie.

Nagrody Webby Awards przyznawane są przez Międzynarodową Akademię Sztuki Cyfrowej i Nauki (Academy of Digital Arts and Science) oraz internautów. W tej chwili nabór prowadzony jest już do ósmej edycji konkursu.

Serwisy zgłaszać można pod następujący adres:

http://www.webbyawards.com/main/submit