Na wycieczkę z Interią

Dzięki współpracy z serwisem Wakacje.pl w portalu można przeglądać oferty wypoczynku w kraju i za granicą. Dziś serwis dysponował ponad 163 tysiącami aktualnych ofert z ponad 40 biur podróży.

Nowy serwis rezerwacyjny Wycieczki, dostępny pod adresem wycieczki.interia.pl umożliwia wybranie ofert w przedziale cenowym od 500 do 15 tys. złotych, zarówno w kwaterze agroturystycznej jak i luksusowym hotelu. W ofercie są pobyty rekreacyjne, wycieczki objazdowe, samolotowe, autokarowe, trackingowe, rejsy czy imprezy specjalne. W serwisie można również wyszukać okazje cenowe takie jak oferty last minute i "wcześniej-taniej".

Wstępna rezerwacja dokonana w serwisie wycieczki.interia.pl dociera do konsultanta Wakacje.pl, który sprawdza jej dostępność, kontaktuje się z klientem i przygotowuje wszelkie niezbędne dokumenty.

Współpraca z Interia.pl jest dla nas bardzo dużym wyzwaniem i ważnym doświadczeniem partnerskim. Dzięki wspólnemu projektowi mamy szansę dotrzeć z naszą ofertą handlową do co raz większej grupy internautów - powiedział Michał Kaczorowski, prezes zarządu Wakacje.pl.

Wakacje.pl udostępnia Interii tylko tę część swojej oferty, która wiąże się bezpośrednio z działanością handlową. W portalu można znaleźć propozycje z ponad 40 biur podróży, podczas gdy na platformie Wakacje.pl z ponad 100. Jak nam wyjaśnił Andrzej Glapiak, Public Relations Manager z Wakacje.pl, różnica bierze się stąd, że w Portalu Wakacje.pl, biura podróży mogą zakupić także pakiety prezentacyjne umożliwiające przedstawienie swojej oferty np. wynajmu obiektów, nie prowadząc za pośrednictwem serwisu działalności handlowej. Interia wybrała z naszej bazy jedynie oferty tych biur, które umożliwiają zawarcie transakcji w serwisie - wyjaśnił Andrzej Glapiak.

Internauta może uregulować płatności przy pomocy karty płatniczej, przelewu lub poprzez tzw. mTransfer.