Na Grouponie kupimy już elektronikę użytkową i sprzęt rekreacyjny

Do tej pory serwis zakupów grupowych Groupon oferował w Polsce głównie usługi kosmetyczne, kulinarne, turystyczne i rozrywkowe. Teraz rozszerza w Polsce swoją ofertę o elektronikę użytkową, wyposażenie domów i sprzęt rekreacyjny.

W ostatnim czasie poza ofertami usług, szczególnie z branży kosmetycznej, kulinarnej, turystycznej i rozrywkowej, na serwisie zakupów grupowych Groupon zaczęły pojawiać się oferty z produktami - od urządzeń komputerowych i elektroniki użytkowej, poprzez sprzęt rekreacyjny i wyposażenie domów, po zabawki i akcesoria dla domowych pupili.

Okazało się, że Polacy są takimi ofertami bardzo zainteresowani. Bezobsługowe odkurzacze bezprzewodowe Samba, przecenione z 1822 zł na 799 zł, znalazły w sumie ponad 1530 nabywców, pufy relaksacyjne FatBag XXL, dostępne w cenie 149 zł za jedną sztukę rozeszły się w sumie w liczbie ponad 1870 sztuk, a komplety 11 opasek odstraszających komary, kleszcze i meszki, przecenione z 110 zł na 12 zł, zainteresowały ponad 11 tys. klientów.

Dlatego też Groupon zdecydował się na uruchomienie stałego kanału sprzedaży produktowej. 9 sierpnia ma zostać rozesłany pierwszy mailing z ofertą produktów dostępnych w obniżonych cenach.