NNV: aplikacja Firmy.net na Windows 8

Należący do NNV portal Firmy.net został udostępniony jako darmowa aplikacja dla użytkowników urządzeń mobilnych i komputerów z systemem Windows 8. Wkrótce aplikacja Firmy.net ma także pojawić się na Androidzie i iOS.

Aplikacja Firmy.net na Windows 8 jest dostępna w Sklepie Windows, w kategorii "Biznes". Dzięki niej można łatwo i szybko znaleźć dowolną firmę wpisując w wyszukiwarce: branżę, usługę lub produkt, lokalizację. Na temat każdej z wyszukanych firm można dowiedzieć się więcej czytając jej opis, sprawdzając lokalizację na mapie, a także dane kontaktowe. Ciekawą funkcją jest również możliwość posortowania firm z wyników wyszukiwania w zależności od tego, w jakiej odległości od użytkownika się znajdują.

NNV zapowiada, że już niedługo aplikacja Firmy.net będzie dostępna także na systemy iOS i Android. Póki co można ją pobrać na platformę Windows 8 pod adresem: http://apps.microsoft.com/windows/pl-PL/app/42689d16-1591-4c5b-8b50-e283049e722a.

Firmy.net to portal, który umożliwia kompleksową promocję firm w internecie. Od tradycyjnych, branżowych katalogów firm różni się rozbudowanymi możliwościami ekspozycji. Firmy.net jest także twórcą programu Firma Przyjazna Internautom, który promuje przedsiębiorstwa dbające o wysoki standard komunikacji z klientami w internecie. Projektem prowadzonym przez portal jest także serwis zakupów grupowych dla firm Okazje.Firmy.net. Właścicielem Firmy.net jest firma NNV AG.