MyHeritage przejmuje serwis Moikrewni.pl

MyHeritage.com przejęła 10 witryn na rynku stron rodzinnych, między innymi Moikrewni.pl (Polska) oraz Dynastree.com (USA).

MyHeritage.com pozwala swoim użytkownikom budować w internecie własne drzewa genealogiczne. Serwis posiada 47 milionów już zarejestrowanych międzynarodowych użytkowników i oferuje swoje usługi w 35 językach.

Przejęcie Moikrewni.pl i pozostałych wersji językowych serwisu pomogło MyHeritage.com wzmocnić siłę na już istniejących platformach MyHeritage.com w tych krajach, między innymi w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji jak również rozpoczęto działanie na większą skalę w kluczowych europejskich rynkach takich jak Niemcy, Polska oraz Holandia, a także na kilku głównych rynkach Ameryki Łacińskiej.

Moikrewni.pl, Verwandt.de, Dynastree.com, Dynastree.co.uk, Miparentela.com, Meusparentes.com.br, Meusparentes.com.pt, Parentistretti.it, Verwant.nl, Familleunie.fr, Akrabaonline.com i Semyaonline.com - zarządzane są przez firmę OSN GmbH.

W ramach przejęcia, MyHeritage.com otworzy biuro w Hamburgu, gdzie pracownicy Moikrewni.pl będą mieli swoją siedzibę.

Nowe technologie zaczerpnięte z Moikrewni.pl zostaną zintegrowane z systemami MyHeritage.com, począwszy od Generatora Herbów, który będzie dostępny na MyHeritage.com już w tym tygodniu.

Konkurencją dla Moikrewni.pl na polskim rynku jest należący do GG Network serwis Zrodzina.pl.