Moutlet.pl: nowy projekt e-commerce właściciela Intymnie.com

Krajobraz sklepów internetowych specjalizujących się w wyprzedażach wzbogacił się o kolejny podmiot. Moutlet.pl to nowy projekt firmy Matterhorn, właściciela sklepu internetowego Intymnie.com.

Działający od dziś internetowy sklephttp://Moutlet.pl oferuje końcowki serii nowej odzieży w atrakcyjnych cenach i specjalizuje się w bieliźnie oraz modzie damskiej. Ceny są nawet o 70% niższe od sugerowanych przez producenta, choć zdarzają się zniżki wielkości 12-24%. Bielizna jest równie dobrym towarem do sprzedaży outletowej jak odzież. Poza tym Intymnie.com już dawno nie jest sklepem tylko z bielizną, od ponad roku w naszej ofercie można znaleźć odzież damską, dodatki oraz kosmetyki - mówi Tomasz Jaromin, współwłaściciel nowego projektu w Grupie Intymnie.com. W Moutlet.pl bielizna stanowić będzie okolo 30% całej oferty.

Od innych projektów oferujących końcówki serii, które uruchomione zostały w ostatnim czasie (BuyVip od Allegro oraz Bao.pl przejęty przez Rafała Agnieszczaka, prezesa Fotka.pl) - sklep Moutlet.pl różni się tym, że nie wymaga zaproszeń oraz przynależności do swoistej i prestiżowej grupy klientów. Również zamówienia realizowane są na bieżąco - czas realizacji wynosi 1-14 dni, a oferta nie jest ograniczana czasowo. Poza tym marki dostępne w nowym sklepie Grupy Intymnie.com wydają się być mniej znane od tych, które oferują konkurencyjne projekty e-commerce (np. EveryNature, Sister Point czy Miran).

Przewaga konkurencyjna w stosunku do Bao.pl czy BuyVip to odmienne zasady sprzedaży - my nie kompletujemy zamówień, towar wysyłamy natychmiast. W intymnie.com największą przewagą konkurencyjną jest bogaty magazyn własny i natychmiastowa realizacja 95% asortymentu - mówi Tomasz Jaromin. W Moutlet.pl chcemy pozostać wierni tej zasadzie i 100% oferty jest sprzedawana z zapasów własnych. Poza tym cena jest równie atrakcyjna jak w przypadku serwisów agregujących zamówienia.

Moutlet.pl jest nowym projektem firmy Matterhorn, właściciela sklepu internetowego Intymnie.com. Grupa Intymnie.com, która obecna jest w e-commerce od 2003 r. to sieć sklepów internetowych posiadających ponad 100 tysięcy zarejestrowanych klientów.