Morizon.pl planuje debiut na NewConnect

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl przygotowując się do wejścia na rynek NewConnect przekształciła się w spółkę akcyjną.

"Transformacja w spółkę akcyjną to dla nas ważny krok w procesie rozwoju firmy. Chcemy dzięki temu zyskać większą wiarygodność wśród naszych partnerów, klientów oraz przede wszystkim użytkowników. Dzięki planowanemu pozyskaniu środków z emisji prywatnej zamierzamy dalej rozwijać nasz serwis, tak aby utrzymać dynamiczny wzrost jego użyteczności oraz przychodów ze sprzedaży" - mówi Bolesław Drapella, prezes Morizon.pl.

Spółka do pomocy w procesie wejścia na rynek regulowany zatrudniła firmę Acadia Sp.z o.o. S.K.A., która jest autoryzowanym doradcą NewConnect specjalizującą w obsłudze spółek działających w sektorze wysokich technologii. Za współpracę z Morizon.pl jest odpowiedzialny Artur Chabowski, Prezes Acadia.

Inwestorami w Morizon S.A. są Wojciech Czernecki oraz Michał Jaskólski, założyciele porównywarki cen Nokaut.pl odwiedzanej przez 2.6 mln real users (za Megapanel Pbi/Gemius, wrzesień 2010), oraz grupa kapitałowa Sui Generis Investments Ltd., która zajmuje się inwestowaniem we wzrostowe spółki prywatne oraz publiczne.

Morizon.pl planuje debiut na NewConnect